V háji běhacím

13. května 2017 v 21:48 | Deina

Šla jsem se proběhnout, ale dnes jsem nedoběhla. Příliš mnoho věcí se mi v té chvíli sešlo v hlavě. Nedokázala jsem se uvolnit a běžet. Prostě jsem to vzdala jak malá holka.


Přemýšlela jsem nad světem. Přemýšlela jsem nad tím, jaké by to bylo…nebýt. Přemýšlela jsem nad tím, proč jsem včera byla na toho kluka tak ošklivá, proč mě dneska nějaké dítě pozdravilo: "Ahoj!" i když ho vůbec neznám. Proč piju víno, když po něm zvracím, proč jsem byla taková, jaká jsem byla. Proč jsem zaprodala svou duši. Proč, proč, proč.

Běžela jsem a najednou zastavila. Věděla jsem, že mi utíká čas. Věděla jsem, že jsem chtěla umřít. V ten moment i v moment předtím.

Lžu. Nalhávám si věci, abych si nemusela přiznávat pravdu. Dělám, že je vše v naprostém pořádku, že jsem se srovnala. Ale já v pořádku nejsem. Vidím věci, co nemám, slyším hlasy, co nejsou. Lidé mi přijdou zvláštní, cizí. Mám pocit, že žiju v oparu snu, že tohle není realita. Snad jen pouhý sen.


Při těch myšlenkách často zapomínám na svět. Nemůžu dýchat, nemůžu nic dělat. Jen nechávat myšlenky plynout a doufat, že brzo přejdou. Bojím se.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama